sobota 16. mája 2015

Karle Varle

 Výhľadu z balkóna sa nedalo odolať. KV sto krát inak.

Prvý deň boli bicykle okolo Ohře na Loket. Nádhera. 
 

Asi posledný mestský výlet, v lete sa pohybujeme len v horách. Na májový víkend dlhodobo plánujem Mikulov a bicykle, ale táto oblasť sa ukázala ako last minute nedostupná. Ešteže mám zoznam ďalších turistických cieľov a KV na prvý pokus ponúkli úžasné ubytovanie Na Vyhlídce. 
Ostali sme len v KV a obehali všetky vyhliadkové miesta. Prechádzkové okruhy v jarnom lese sú krásne, pretože každých pár metrov je vyhliadka a  nejaký rozcestník. Len tie strašlivé pramene by som nedokázala piť. Eli si vyžobrala neustálym otravovaním hrnček, ktorý hneď druhý deń rozbila v škole. Klasika. Zaujímavá bola prehliadka podzemia pod vřídlom. Kupovali sme si aspoň oplatky. Iné služby sme radšej neskúšali, ruština desivá a jediné kafe na Diane hnusné. Pobavil obal: Výjimečné oplatky. Tradiční receptura, prověřená tradice. Žádné kompromisy. Poctivá práce.... Kto to može vymýšľať.

3 komentáre:

  1. Fantastické fotky, jako obvykle. A že turistické fotky KV si různě prohlížím po Instagramu a tak, ale některé vaše výřezy a kompozice jsem myslím ještě neviděl. Super :-)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Zaujímavé a krásne !

    OdpovedaťOdstrániť
  3. Díky za pochvalu. Vzala som po dlhšej dobe zrkadlovku a architekturu fotím rada, i keď teoreticky foteniu vobec nerozumiem:-)

    OdpovedaťOdstrániť